Wybory Miss Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego

10 marca 2009 r. uczniowie naszej szkoły zebrali się w sali gimnastycznej w celu dokonania wyboru Miss Samorządowego LO. Wybory najpiękniejszej uczennicy naszego liceum zostały połączone z akcją charytatywną na rzecz pomocy uczniowi, który ma poddać się kosztownej operacji nogi. W konkursie piękności, prowadzonym przez Monikę Fil i Wojtka Sagana, wzięło udział 15 następujących kandydatek:

 1. Iga Wójtowicz 2a
 2. Milena Dolecka 3a
 3. Marysia Wierzbowska 3a
 4. Dagmara Elżakowska 2e
 5. Andrea Satora 1c
 6. Ania Bazan 2b
 7. Gosia Hamerska 2b
 8. Dominika Kozdronkiewicz 1a
 9. Karolina Kielecka 1e
 10. Sylwia Żmuda 1e
 11. Andżelika Kalinka 1f
 12. Asia Hołody 1f
 13. Filipa Peace
 14. Mattita Paprita Ingo Domingo
 15. Dolores Miednica

Jury, składające się z przedstawicieli płci męskiej: pana dyrektora Marka Czopora, pana Tomasza Kolucha, uczniów Krystiana Olszówki i Darka Kroppopa miało za zadanie wyłonić w pierwszym etapie, spośród 15 przystępujących do konkursu uczennic, 10 kandydatek, by następnie do półfinału zakwalifikować 7 z nich. W swojej ocenie, brało ono pod uwagę, oprócz urody kandydatki, jej wdzięk osobisty, umiejętność wypowiedzi, elokwencję i jej uzdolnienia, czyli tzw. talent.

Wszystkie pretendentki do korony najpiękniejszej zaprezentowały się publiczności szkolnej w strojach codziennych i wieczorowych oraz przybliżyły wszystkim zebranym swoją osobę w paru zdaniach. Półfinalistki, natomiast, zostały poproszone o udzielenie odpowiedzi na kilka pozornie prostych pytań w celu wykazania się spostrzegawczością, intuicją, inteligencją i poczuciem humoru oraz o zaprezentowanie swoich talentów. Mogliśmy wówczas posłuchać gry na flecie, śpiewu, poezji czy też docenić umiejętności sportowe jednej z nich.

Po wspólnych obradach, Jury wyłoniło trzy finalistki konkursu, z których II-gą Wicemiss została Milena Dolecka, a I Wicemiss - Iga Wójtowicz. Tytuł najpiękniejszej dziewczyny Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego przyznano Małgorzacie Hamerze z klasy 2b, która oprócz korony i berła, otrzymała nagrodę w postaci wyjścia do pizzerii dla dwóch osób.

Podczas trwania konkursu wszyscy uczniowie SLO oraz nauczyciele mieli możliwość oddania głosu na swoją faworytkę, a tym samym możliwość wyboru Miss Publiczności. Tą Najpiękniejszą, zdaniem przeważającej części publiczności, została - Dolores Miednica.

Wszystkim naszym ukoronowanym uczennicom gratulujemy, życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w konkursach piękności.

Finalistki Konkursu Miss SLO 2009r. (od lewej Małgorzata Hamera - Miss SLO, Milena Dolecka - II Wicemiss, Iga Wójtowicz - I Wicemiss i Miss Publiczności Dolores Miednica.

© 2008 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode